Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Mają powody do radości

Porażka FedEx z TDEC jest sporą niespodzianką! W pierwszej rundzie minimalnie lepsi byli gracze w biało-fioletowych strojach (2:1), ale w rewanżu musieli już uznać wyższość debiutanta, który wczoraj wygrał dopiero drugi mecz w tej edycji! Co więcej, udało się po raz pierwszy zachować czyste konto. Duża w tym zasługa bramkarza ,,Czarnych’’, ale też nie najlepszej skuteczności piątego zespołu ligi, który miał mocno rozregulowane celowniki. TDEC umiejętnie i ofiarnie się bronił, wybijając futbolówkę z linii bramkowej, a i po drugiej stronie dopisywało im szczęście. Po pierwszej połowie prowadził 1:0, a po przerwie dołożył jeszcze dwa gole. Wygrana TDEC mogła być nieco wyższa, ale Michał Kaźmirek nie trafił w piłkę, czym wywołał sporo uśmiechu w szeregach swojego zespołu, który w końcu ma powody do radości po końcowym gwizdku sędziego.