Pierwszy mecz to batalia siódmej Motoroli i pewnego lidera  Elektrowni Skawina. Już od pierwszych minut widać było zacięcie w obu drużynach. Jednak to Goście rozpoczęli od dwóch celnych strzałów w którym jeden został zamieniony na bramkę przez Mariusza Noporę. Gospodarze zaczęli mecz od jednego brakującego zawodnika. „Żółci” skrzętnie to wykorzystywali i po świetnie wykorzystanym rzucie wolnym przez Mateusza Sekułę było 2:0, a chwilę później idealne podanie od bramkarza wykorzystał Tomasz Grajny, który w końcu po wielu próbach umieścił piłkę w siatce. Motorola po uzupełnieniu składu strzeliła bramkę „do szatni”, a dokładnie Dariusz Niedzielski.
W drugiej fazie spotkania to Motorola lepiej zaczęła umieszczając piłkę w siatce już na początku. Jej strzelcem był Jarosław Butanowicz. Wydawało by się, że Motorola odrobi straty. Elektrownia grała spokojnie i rozważnie wracając konsekwentnie do obrony. W końcu po wyprowadzonej kontrze Mateusz Seuła popisał się pięknym uderzeniem i strzelił czwartą bramkę. Gospodarze nie dali przeciwnikowi odskoczyć daleko i znowu Jarosław Butanowicz zaliczył bramkę. Następne minuty przebiegały pod dyktando Elektrowni. Kolejno do bramki strzelili Michał Skołyszewski i Piotr Janas potwierdzając swoją wyższość nad rywalem.