Do tego spotkania w zdecydowanie lepszych nastrojach przystapili goście ze Skotnik. Po ubiegłotygodniowej strzelanie z Amarą chcieli udowodnić wysoką dyspozycję z niebieskimi. Gospodarze którzy swój ostatni mecz przegrali, tracąc pozycję lidera I Ligi chcieli jak najszybciej o tym zapomnieć i zrewanżować się 'białym'. Tymbardziej że podczas ostatnich zmagań górą okazali się Ci drudzy. Drużyny które aspirują do zajęcia miejsca na podium, pokazały niesamowitą waleczność i nieustępliowść czego efektem było to że mecz był szybki i emocjonujący. Zaczął Giermek Jakub który wykorzystał podanie Ryszarda Jałochy i było 0-1.  Pierwsza połowa skończyła się też takim wynikiem. Druga połowa zaczęła się od zdecydowanych ataktów gospodarzy, strzały Rafała Daty i Tomasza Czekaja lądowowały na słupkach bądź znakomicie bronił Paweł Sekuła. Bramka na 0-2 Bogdana Kaszuby była udokumentowaniem dobrej gry Skotnik. Gdy wydawało się że mecz skończy się takim wynikiem-najpierw Paweł Kuźniar a potem Giermek Jakub ustalili wynik tej rywalizacji. Przedszkole więc traci miejsce na podium I Ligi za jego miejsce wskakuje J&J Skotniki. Sytuacja w tej grupie zapowiada się niezykle interesująco.