Świadkami małej niespodzianki byliśmy w drugim spotkaniu, w którym Euromarket pokonał IBM 4:3. Przed pierwszym gwizdkiem wyżej stały akcje najbardziej „międzynarodowej" ekipy w stawce, lecz słaba frekwencja i brak podstawowego golkipera wydatnie odbiły się na jej dyspozycji. Dość szybko jednak to ona zdobyła premierowego gola. Na odpowiedź gości nie musiała długo czekać: już po chwili wyrównał bowiem Marian Jasz. Kolejne minuty upływały pod znakiem wyrównanej gry z obu stron. Świadczył o tym również wynik do przerwy: 2:2.
Po zmianie połów Do głosu coraz mocniej dochodzić zaczęli zawodnicy Euromarketu. Po rzucie rożnym udało im się trafić na 3:2 a potem jeszcze podwyższyć prowadzenie, zdobywając czwartego gola. Każda minuta coraz boleśniej odbijała się na zespole gospodarzy, który, jak się zdaje, zaczynał odczuwać brak choćby jednego zmiennika na ławce rezerwowych. Mimo to, IBM zdołał jeszcze zdobyć kontaktowego gola i w końcówce pokusić się o kilka naprawdę groźnych sytuacji. Najlepszą z nich zmarnował chyba Bordas, który będąc sam przed bramkarzem uderzył prosto w niego. Ten akurat zawodnik nie może mieć do siebie pretensji – zdobył bowiem wszystkie trzy bramki dla swojego zespołu. Było to jednak za mało, bowiem podobną do niego formą strzelecką po drugiej stronie boiska popisywał się Jakub Słonina. W efekcie tego piąta dotychczas ekipa w tabeli padła ofiarą beniaminka.