Czwarty mecz był zdecydowanie jednym z najciekawszych, jeżeli nie najciekawszym meczem całego sezonu. Czegóż w nim nie było! Szalone tempo, sędziowskie kontrowersje, niewykorzystane rzuty karne, żółte kartki... A zaczęło się to wszystko dość spokojnie. Mecz nie miał nawet zbyt wysokiego tempa, mało było akcji bramkowych, wszystko wyglądało dość wyrównanie... Pierwsza, a potem druga bramka dla ekipy z Sielca była w tym wypadku sporym zaskoczeniem. Wydawało się, że biali są w stanie powalczyć o korzystny wynik. Pokazali to po przerwie: bardzo szybko zdobyta najpierw kontaktowa, a potem wyrównująca bramka wniosły na murawę mnóstwo emocji. Nikt nie odkładał nogi, czego efektem było kilka poważnych spięć a w konsekwencji tego kary minutowe. Przez moment wydawało się nawet, że goście zejdą z boiska, wyraźnie niezadowoleni z decyzji sędziego. Do tego jednak nie doszło, dzięki czemu emocje trwać mogły aż do 40 minuty. Dla losów meczu kluczowe było chyba podwójne osłabienie, które spotkało J&J po jednej ze stykowych sytuacji. Po nim ekipa ze Skotnik nie grała już tak dobrze. I mimo iż jej bramkarz obronił nawet rzut karny, ostatecznie uległa 3:6. Bramki dla gości zdobywali Grzegorz Knotek, Jakub Giermek i Artur Piszczek, podczas gdy po przeciwnej stronie boiska ponownie najskuteczniejszy okazał się Robert Banaszek. Zdobył dwa gole, podobnie zresztą jak Grzegorz Baran. Po jednym trafieniu dołożyli Mateusz Wołko oraz Łukasz Mika. Dzięki temu po końcowym gwizdku to gospodarze unieść mogli ręce w geście triumfu. Udało im się obronić fotel lidera. Goście z kolei stracili punkty, lecz nie miejsce na podium. Potknięcie zanotowało bowiem również Przedszkole.