Czwartkowy wieczór zaczęliśmy od spotkania drużyn J&J Skotniki i AMARA. Pomimo końcowego wyniku 5-2 mecz był wyrównany zwłaszcza przed przerwą. Jako pierwszy do bramki trafił Michał Malżycki z ekipy Gości co zapowiadało ciekawe spotkanie. Gospodarze jak na ich charakter gry odrobili stratę dzięki Ryszardowi Jałocha, a w końcowych minutach wyszli na prowadzenie po bramce Bartosza Szymczucha. Chwila przerwy lepiej wyszła na dobre graczom Gospodarzy i to oni lepiej zaczęli drugą połowę powiększając prowadzenie trafieniem Rafała Staśko. Wydawać by się mogło, że AMARA dogoni przeciwnika tym bardziej, że wynik o jedno oczko powiększył Krzysztof Michalik. Jak się później okazało było to ostanie trafienie tej ekipy. Lepsi okazali się gospodarze i to oni oddawali więcej strzałów na bramkę w efekcie dodając dwa trafienia do swojego konta dzięki Krzysztofowi Giermek i Marcinowi Dziedzicowi doprowadzając do zwycięstwa.