Mecze: 979

Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Wieczór z Biznes Ligą zaczynamy od meczu sąsiadujących ze sobą w tabeli drużyn morele.net i Apriso. Dzieliły ich zaledwie trzy punkty. Ciężko było wytypować faworyta w tym spotkaniu, jednak nieśmiało wskazywaliśmy na Apriso, które wygrało ostatnie spotkanie. Na początku pierwszej części spotkania obie drużyny atakowały na bramkę przeciwnika. Jednak zasługujący na pochwalę Krystian Spyrka miał więcej pracy, ale w 11min po strzale Grzegorza Jaworskiego skapitulował. Dwie minuty później niepilnowany Rafał Kołacz pokazał klasę i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Morele.net mieli swoje okazje, ale ich nie wykorzystywali. Grali na dobrym poziomie w obronie którą w końcu po piękniej składnej akcji i pięknym wykończeniu przełamał nowy nabytek „czerwonych” Marcin Malec który spisuję się już w drugim meczu na wyróżnienie.

Druga połowa zdecydowanie należała do gości, którzy już w 24 min powiększyli prowadzenie. Autorem bramki był wyżej wspomniany Marcin Malec, który zapracował sobie na pomocnika w siódemce kolejki. Zawodnicy Apriso grali spokojnie i kontrolowali mecz. Szymon Goc w końcówce meczu przypomniał sobie jak strzelać bramki i dołożył ich jeszcze trzy. Morele wykorzystali swoją szansę dopiero na koniec meczu (Mateusz Szczepan), który zakończył się wynikiem 7:1.