W drugim środowym meczu spotkały się drużyny KPR i ScArsenal. Obie drużyny po przegranych meczach w poprzedniej kolejce czuły głód zwycięstwa. Ciężko było wytypować lepszą drużynę tym bardziej, że po pierwszych minutach gry nikt nie trafiał do bramki. KPR było blisko, ale piłka odbiła się od poprzeczki, a odbijając się od ziemi wyleciała z linii bramkowej. Obie drużyny strzelały na baramki przeciwnika mniej więcej tyle samo razy. Druga połowa dopiero przyniosła bramki. Pierwsza zdobyta została przez zespół KPR - Grzegorz Marczyk. Nie minęło 2min jak ScArsenal otrząsnął się i wpakował piłkę do sitaki – Pietro Mulas. Drużyny zaprezentowały podobny poziom co doskonale pokazywał wynik końcowy 1:1.