Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Zwycięstwo ,,o włos”

W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami padł remis 1:1, dlatego też można było się spodziewać bardzo równego meczu. Od początku obie drużyny prezentowały bardzo zbliżony poziom. Jednak pomimo całkiem niezłych okazji, nie oglądaliśmy żadnych bramek. Do przerwy panował bezbramkowy remis. Drugą połowę drużyny rozpoczęły  trochę bardziej intensywnie. Natomiast żadnej z nich nie udało się objąć prowadzenia, choć do szczęścia często brakowało niewiele. Niemoc przełamał niezawodny Adam Piskorz po pięknej solowej akcji w 5 minucie drugiej części gry. Ta bramka podziałała bardzo motywująco i chwilę później było już 2:0 dla BNP. Kuro  nie potrafiło znaleźć sposobu na szczelnie ustawioną obronę przeciwników, lecz usilnie dążyli do tego wszelkimi sposobami. Do końca spotkania nie oglądaliśmy już żadnych bramek, i w rezultacie to BNP po bardzo ciężkim i wyrównanym boju wyszarpali zwycięstwo 2:0.