Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 500

Żółte kartki: 305

Czerwone kartki: 41

Kluczowa 30. minuta

Sytuacja na boisku zmieniała się, jak w kalejdoskopie. Raz prowadził SSC Internazionale, aby kilka minut później minilanie do przodu wysunął się FORMAT. Po remisowej (2:2) pierwszej połowie, druga część starcia była równie emocjonująca, a losy tego spotkania ważyły się do ostatniego gwizdka sędziego. Kluczowa dla losów spotkania okazała się trzydziesta minuta, kiedy to gola na 3:2 zdobył Krzysztof Marek, a kilkanaście sekund później po asyście Marka prowadzenie SSC Internazionale podwyższył Grzesiek Chadziński. Po raz pierwszy któraś z drużyn odskoczyła na dwa gole. "Czarni" nie dawali za wygraną i Kuba Jania próbował jeszcze poderwać swoich starszych kolegów do walki, ale na więcej, niż bramkę kontaktową, zabrakło firmie FORMAT czasu i skuteczności.