Żadnej z ekip nie udało się zgarnąć kompletu punktów w spotkaniu pomiędzy Auto-Gum i Delphi/InterCars. Mecz pomiędzy tymi zespołami był bardzo wyrównany i pełen emocji. Pierwsza połowa należała do Gospodarzy za to druga do Gości co w rezultacie przełożyło się na wynik 3:3. Drużyna Auto-Gum zaczęła rozgrywki w pomniejszonym składzie, ale obrona spisywała się bardzo dobrze radząc sobie z atakami rywala. Po dołączeniu kluczowych zawodników gra rozpoczęła się na dobre. Dla tej ekipy w pierwszych 20min trafili Mateusz Bobek, Marcin Pituła i Paweł Ptaszek. Delphi/InterCars zdobył jedno trafienie dzięki Łukaszowi Domoniowi. Chwila przerwy dała motywację na odrabianie strat Gościom, z biegiem czasu pojawiły się bramki Łukasza Konopka i w ostatnich minutach Michała Banasia,  które odebrało z przed nosa zwycięstwo Gospodarzom i sprawiedliwy podział punktów.