BAD-MAR

5:2

Na najciekawszy mecz kolejki musieliśmy czekać do końca tego wieczoru, a zmierzyły się w nim zespoły Art-Gum i ALIOR BANK. Akcje przeprowadzane przez obie drużyny były bardzo składne i cieszyły oko. Zawodnicy ambitnie walczyli o punkty. Widać było ogromne zaangażowanie jednych i drugich. Pierwsze minuty przebiegały z dość długo utrzymującym się wynikiem 0:0, aż do pojawienia się rzutu karnego dla Art-Gumu, którego konsekwentnie wykorzystał Daniel Klim. Po paru chwilach Łukasz Chrzanowski wyrównał z rzutu wolnego, parę minut później znów ten zawodnik po pięknej indywidualnej akcji dał prowadzenie dla Alior Bank. Jednak pod koniec pierwszych 20min Gospodarze potrafili wyrównać wykorzystując szybko przeprowadzoną kontrę zakończoną przez Mariusza Badonia bramką. Zasłużona chwila przerwy lepiej wpłynęła na zawodników Art-Gumu, a na boisku pojawił się dobrze znany Piotr Giza który od razu stał się najbardziej aktywnym zawodnikiem w meczu. Wystarczyło 20min, aby ten zawodnik, trafił trzy razy do bramki w jakże pięknym i eleganckim stylu dając zwycięstwo Gospodarzom na które ciężko pracowali przez 40min. Gościom należą się słowa uznania za walkę.