W zaległym meczu z IV kolejki Kraksport Ekstraklasy spotkały się zespoły Oknoplast oraz CentroClima R&M Greentech. Faworytem tego meczu był zespół gości, który plasował się wyżej w tabeli od swego rywala. Początek meczu nie wskazywał jednak, że drużynie pomarańczowych przypadnie w udziale łatwe zwycięstwo. Gra była bardzo wyrównana i toczyła się głównie w środkowej części boiska. Oba zespoły miały po jednej dogodnej okazji do zdobycia gola, najpierw piłka po strzale Mariusza Wyroby trafiła w słupek bramki gospodarzy, a w odpowiedzi Robert Ślączka minimalnie posłał piłkę koło słupka. Do 15 minuty meczu nie oglądaliśmy zbyt wielu okazji bramkowych poza wcześniej wymienionymi. Wtedy na strzał z dystansu zdecydował się Rafał Kozieł i piłka wpadła do siatki drużyny białych. Przed końcem pierwszej połowy gospodarze mogli wyrównać, ale ładny strzał zawodnika ich drużyny nieznacznie minął słupek bramki. Początek drugiej połowy również był wyrównany, jednak wraz z upływem czasu zaczęła zaznaczać się przewaga gości. Ataki na bramkę gospodarzy przyniosły im skutek bramkowy. W 30 minucie meczu na 2:0 podwyższył zawodnik z numerem 20 Artur Nazarewicz. Po tym golu pomarańczowi poszli za ciosem. W ostatnich 10 minutach meczu zaaplikowali swoim rywalom jeszcze 4 gole, których strzelcami byli odpowiednio: Rafał Kozieł, Tomasz Wolak x2 oraz Paweł Komisarek. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:0 na korzyść drużyny CentroClima R&M Greentech. Dzięki zwycięstwu zbliżyli się oni do prowadzącej dwójki i tracą do nich już teraz tylko jeden punkt.