Drugi mecz zespołów APLA i ALIOR BANK pomimo wyniku 2:5 był bardzo wyrównany, a szczególnie przed przerwą. Oglądaliśmy duże zaangażowanie i walkę o każdy centymetr na boisku obu ekip. W przeciągu pierwszej połowy długo utrzymywał się stan 2:2 po strzelonych dwóch bramkach Marcina Porady (Apla) i trafieniach Macieja Łuczaka oraz Piotra Pawliszaka (Alior). Przed przerwą Rafał Szyndler strzelił „do szatni” co dawało ekipie Gości większą pewność w drugiej fazie spotkania. Choć Gospodarze robili co mogli, aby przewaga się nie powiększyła to nie poradzili sobie z atakami zespołu ALIOR BANK, którzy zdominowali mecz, a dzięki Maciejowi Łuczakowi, który strzelił jeszcze dwie bramki pewnie zgarnęli trzy punkty na swoje konto.