Mecz pomiędzy zespołami SPWiO Sielec i CentroClima/R&M Greentech przed przerwą był bardzo wyrównany, ale z czasem Goście zaczęli dominować nad spotkaniem dobijając rywala czterema bramkami w drugiej połowie. Obie defensywy spisywały się świetnie w pierwszej części spotkania o czym świadczył wynik 0:0. Dopiero w drugiej fazie meczu ekipa CentroClima/R&M Greentech zaczęła zdobywać gole. Najpierw dobrze w polu karnym zachował się Rafał Kozieł otwierając wynik. Po paru minutach mogło być już 2:0 ale Jakub Żurek nie wykorzystał dogodnej sytuacji z kontrataku. Za to następną okazje wykorzystał Paweł Komisarek. Bramkę kontaktową mógł zdobyć Robert Banaszek z rzutu karnego, ale przestrzelił, a piłka uderzyła w poprzeczkę. Te chwile niepewności w grze wykorzystali sprytnie Mariusz Wyroba i Artur Nazarewicz powiększając prowadzenie, a w rezultacie trzy ważne punkty wylądowały na koncie ekipy CentroClima/R&M Greentech.