Ciekawy drugi mecz Kraksport Ekstraklasy tego wieczoru odbył się pomiędzy branżowymi drużynami Auto-Gum i Art-Gum. Choć Goście odskakiwali na jedno lub dwubramkowe prowadzenie to Gospodarze cały czas deptali im po piętach. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:2. Najpierw do bramki trafił Łukasz Sosin sprzed pola karnego, później wyrównał Radosław Kękuś wykorzystując zamieszanie. Błędy i straty w obronie wykorzystał Daniel Klim dając prowadzenie dla Art-Gumu. Po przerwie i wznowieniu gry Goście nie dopuszczali do strzałów broniąc się konsekwentnie. Gole zaczęły pojawiać się dopiero 7min przed końcem meczu. Najpierw Dariusz Gębala powiększył prowadzenie, a dosłownie chwilę później Radosław Kękuś zdobył drugie trafienie dla Auto-Gumu. Końcowe minuty spotkania przyniosły dużo emocji, ale w rezultacie padły jeszcze dwie bramki po jednej dla każdego z zespołów. Mariusz Badoń z ostrego kąta umieścił piłkę w siatce dla Gości, a po świetnej i składnej akcji Gospodarzy oczko na swoje konto wpisał Sebastian Pamuła. Do remisu zabrakło jednej bramki jednak to Art-Gum okazał się drużyną bardziej skuteczną, która zgarnia ważne punkty na swoje konto.