Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 9445

Żółte kartki: 4155

Czerwone kartki: 379

Piorunujący początek!

Do trzech wzrosła seria meczów wygranych Sii. Na wstępie V kolejki gracze w błękitnych strojach ograli IBM SWG. Spotkanie miało dość niespodziewane otwarcie. Na bezpośredni strzał z rozpoczęcia gry zdecydował się Piotr Sochacki, a piłka po jego strzale wpadła do bramki Niebieskich. W ten sposób Sii właściwie rozpoczęło mecz z handicapem, który szybko zamieniło na jeszcze większą przewagę. Do przerwy mieliśmy rezultat 3:1, ale Błękitnie nie zamierzali zwalniać. Wspomniany wcześniej Piotr Sochacki skompletował hattricka sześć minut po przerwie i jasne się stało, że Sii tego meczu nie przegra. Ostatecznie druga odsłona skończyła się identycznym wynikiem, jak pierwszy, co w końcowym rozrachunku daje pewne zwycięstwo faworyta.