Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 4155

Czerwone kartki: 379

Średnia ocena: 3.5

Przełamanie...

Premierowe zwycięstwo w obecnym sezonie zanotowało EC Engineering. Trzeba jednak przyznać, ze początkowe minuty na to nie wskazywały. Kimberly-Clark rozegrało świetne 10. minut na otwarcie meczu i pewnie prowadziło 2:0 po golach Pawłą Brodki i Jakub Pisarek. Poźniej to jednak EC Engineering doszło do głosu, przejęło inicjatywę i na dobrą sprawę już jej nie oddało, Dwa gole w odstępie minuty Jana Kuska i do przerwy mieliśmy remis. 20 sekund po zmianie stron trafił Bartłomiej Starzyk. Na tego gola Kimberly jeszcze znalazło odpowiedź, ale kolejne dwa trafienie już nie. Kluczowy był wydatek energetyczny ze strony Kimberly-Clark, które z dużym zaangażowanie grało w początkowych minutach, co okazało się szczególnie kosztowne w drugiej odsłonie.