Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Wolny „stadiony świata” na remis

Oba zespoły tylko przez kilka minut grały w siedmioosobowych składach. Jak nie spóźnialscy, to kartkowicze. HAL-MONT był faworytem i zaczął ten mecz zgodnie z planem. Wynik starcia mierzonym strzałem z dystansu otworzył Dawid Pilch. Próbował wyrównać Mateusz Szeląg, ale nie był w stanie pokonać zawodnika stojącego w bramce. Na 2:0 trafił Dawid Raś, a gola do szatni zdobył Dawid Pilch. „Biali” nieco rozprężeni przystąpili do drugiej połowy i zostali za to skarceni. Mateusz Szeląg dał sygnał do ataku, kontakt złapał Krzysiek Mruga. Kiedy Dawid Raś strzelił na 4:2 wydawało się, że CREADIS się już nie podniesie. A jednak! Rafał Proszowski i mieliśmy 4:3, a w ostatnich sekundach spotkania fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego punkt „Czarnym” zapewnił Mateusz Szeląg!