W ostatnim meczu rozgrywanym w ramach III kolejki spotkały się drużyny Tesco oraz 4Fotball Team. Z początku meczu uwidoczniła się nieznaczna przewaga drużyny 4F wynikająca z lepszej gry piłką, jednak nie przynosiło to żadnego skutku bramkowego. Z drugiej strony to gospodarze mogli wyjść jako pierwsi na prowadzenie gdyż dwukrotnie w 13 minucie meczu piłka po ich strzałach zatrzymywała się na słupku bramki czerwonych. Dodatkowo w końcówce pierwszej połowy piłkę z linii bramkowej wybił obrońca 4F, więc drużyna ta po pierwszej połowie mogła się cieszyć z faktu, iż jest wynik remisowy, gdyż gospodarze mieli klarowne okazję by prowadzić. Druga połowa odmieniła losy meczu. W 23 minucie meczu Tomasz Gardeła zdecydował się na strzał na bramkę Tesco, bramkarz odbił piłkę, jednak wobec dobitki Roberta Michalaka był już bez szans i na prowadzenia wyszła ekipa 4F. Gospodarze starali się odpowiedzieć na bramkę gości próbując zaatakować większą liczbą zawodników jednak ich ataki nie przynosiły większego skutku. Po jednym z nich z kontrą wyruszyli goście, sama na sam z bramkarzem biało – niebieskich stanął Tomasz Gardeła i płaskim strzałem po ziemi nie dał mu najmniejszych szans. Po bramce na 2:0 drużyna czerwonych zaczęła rozważniej grać piłką, mądrze utrzymując ją w swoim posiadaniu. Również bardzo dobrze spisywała się obrona 4F, która rozbijała ataki Tesco. W końcówce meczu na 3:0 podwyższył ponownie Tomasz Gardeła przypieczętowując tym samym zwycięstwo swojej drużyny.