W meczu kończącym IV serię zmagań lider obecnych rozgrywek, a więc zespół gości 4Football Team podejmował drużynę Ericpol. Mecz ten był bardzo wyrównany, nie brakowało w nim dużo ładnych akcji, gry kombinacyjnej, a zarazem walki o każdą piłkę ze strony jednych jak i drugich. Pierwsi na prowadzenie wyszli czerwoni, zdobywając bramkę w 5 minucie meczu, gdy piłka po strzale Tomasza Gardeli zatrzepotała w siatce białych. Kilka minut później mogło być 2:0 jednak tym razem strzelcowi pierwszego gola zabrakło kilku centymetrów by cieszyć się z drugiej bramki. Ta sztuka udała się jednak gospodarzom. W 14 minucie meczu kontaktowego gola zdobył Seweryn Łach. Kolejne minuty gry były wyrównane, obie drużyny miały swoje okazje do zdobycia gola, które wykorzystały po jednej. Najpierw dla Ericpolu bramkę strzelił Arkadiusz Topór, a w następnej akcji na 2:2 gola dla 4Football Team zdobył ponownie Tomasz Gardel . Gdy wydawało się, że takim wynikiem zakończy się to spotkanie decydujący cios zadał Aleksandr Kruk z Ericpolu tym samym zapewniając swojej drużynie bardzo cenne zwycięstwo nad liderem obecnych rozgrywek.