Ericpol

0:1

Do ciekawego pojedynku doszło w drugim rozgrywanym dziś meczu. W walce o ligowe punkty zmierzyły druga drużyna obecnych rozgrywek, a więc zespół Lynka, z zespołem zajmującym czwartą lokatę ekipą Ericpol. Mecz rozpoczął się od nieznacznej przewagi gości. Częściej gościli oni na połowie rywala, ale ich akcje były dobrze rozbijane przez obronę gospodarzy. Jednak z czasem spotkanie się wyrównało. Do swoich okazji zaczęli dochodzić również zawodnicy Lynki, ale pewny w swoich interwencjach był bramkarz gości. W 16 minucie meczu sędzia podyktował rzut wolny na korzyść drużyny niebieskich. Do piłki podszedł Adrian Pudlik i ładnym strzałem przy słupku umieścił piłkę w siatce. W drugiej połowie obie drużyny stwarzały bardzo ładne akcje, jednak brakowało w nich jedynie goli. Zarówno zawodnicy Lynki jak i Ericpolu zmarnowali świetne okazję do zdobycia bramki, sumiennie jedni jak i drudzy nie wykorzystali rzutów karnych podyktowanych dla ich zespołów. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla gospodarzy, dzięki czemu wskakują oni na pozycję lidera rozgrywek.