Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Lider zatrzymany!

Wrażenie nieobecnych w pierwszym kwadransie wtorkowej potyczki sprawiało Answear x Medicine. Lider szybko przegrywał 0:3, a gole Krzysztofa Groblickiego, Michała Kowalika i Michała Grzeszczyka zapewniły spory margines błędu. Nadzieję na chociażby remis dał jeszcze przed przerwą pięknym uderzeniem z rzutu wolnego Kacper Barylski, jednak spotkało się ono z błyskawiczną ripostą Marcina Plucińskiego. Po zmianie stron w sukurs ofensywie rywala przyszedł samobójczym wykończeniem Damian Samiec. Na kilka minut przed końcem na 3:4 trafił jeszcze Tomasz Szarlej, lecz by wyrównać zabrakło już czasu. Tym samym zawodnicy w czarnych strojach ponoszą drugą letnią porażkę i walka o złoto w II Lidze B zapowiada się niesłychanie interesująco!