Drugie spotkanie wieczoru miało wyraźnego faworyta. Był nim zespół Elektrownii, który, jak się wydawało, nie powinien mieć kłopotów ze zwycięstwem. Zieloni postawili jednak silny opór. Przez większą część pierwszej połowy toczyli z żółtymi wyrównany bój. Choć pierwsi stracili bramkę, zdołali wyrównać a na przerwę schodzili, dzięki świetnej grze Kamila Olesińskiego, prowadząc 2:1. Po zmianie stron długo bronili korzystnego dla nich rezultatu, lecz nie zdołali ostatecznie zatrzymać trzeciej ekipy stawki. Elektrownia, kiedy wreszcie strzeliła wyrównującego gola, jeszcze bardziej zdecydowanie naparła na rywala, czego efektem było tak okazałe zwycięstwo. Drużynę gości cieszy jednak przede wszystkim strzeleckie przełamanie Marka Świądera, który w spotkaniu z SPWiO trafił po raz pierwszy od... ośmiu spotkań. Dwa zdobyte tego wieczoru gole pozwoliły mu wskoczyć na drugie miejsce w klasyfikacji strzelców. Dwa trafienia zanotował także Tomasz Grajny, zaś po golu zdobyli Michał Skołyszewski i Bartłomiej Baliga. Dla gospodarzy z kolei dwa razy strzelał wspomniany już Olesiński.