W pierwszym meczu mierzyły się ekipy Taxcare i HCL. Faworytem byli żółci, którzy jak dotąd spisują się znacznie lepiej. Boisko zweryfikowało jednak przedmeczowe założenia. Od pierwszej minuty aktywnie grał zespół niebieskich, co dawało efekty. Co prawda jako pierwszy do siatki trafił HCL, lecz dość szybko gospodarze wyrównali. Jeszcze przed przerwą zdołali nawet objąć prowadzenie po trafieniu Grzegorza Suszka. Kiedy po zmianie stron Taxcare trafił po raz trzeci, faworyt znalazł się w tarapatach. Musiał odważniej zaatakować i jednocześnie wystrzegać się kontr, które mogły być dla niego zabójcze. Ryzyko się opłaciło. Jak się potem okazało, Taxcare nie był już w tym spotkaniu w stanie trafić do siatki. Na listę strzelców wpisywali się tylko żółci. Udało się im odrobić straty z nawiązką, zwyciężając ostatecznie aż 5:3. Po dwie bramki strzelili dla nich Fabio Dias i Francesco Tiana. Jedno trafienie zanotował Jonas Sousa. Dla dobrze dysponowanego tego dnia Taxcare z kolei strzelał dwukrotnie Suszek i Damian Rup.