Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Złoci „Kurierzy”!

FLORA Kraków musiała pokonać FedEx Kurierów, aby zostać mistrzem III Ligi A. Rywalom w czarnych koszulkach do pełni szczęścia wystarczył remis. Faworytem był zespół Maćka Cieśli, który w pierwszej rundzie zrobił oponenta (12:1)! W rewanżu, po sześciu minutach prowadził już 2:0. Kontakt złapał Antoni Sajnog, ale szybko odpowiedział Szymek Robożyński. W drugiej połowie na 4:1 trafił Paweł Wieczorek. Antoni Sajnog po raz drugi wpisał się na listę strzelców, ale ostatnie słowo należało do…Łukasza Podkówki, który pechowo interweniował i skierował futbolówkę do własnej bramki. FedEx Kurierzy po raz drugi górą w starciu z Florą i to oni 6. kwietnia odbiorą złote medale i puchar za pierwsze miejsce!