Mecz pomiędzy Scanmed Multimedis, a Polplast to spotkanie sąsiadujących ze sobą w tabeli drużyn.
Pierwsza połowa miała wyrównany przebieg. Pomimo, że okazji bramkowych było nie dużo to mimo tego jedna z nich zakończyła się golem. Konkretnie prowadzenie 1:0 dzięki trafieniu Michała Franczaka objęli gospodarze. Po zdobyciu gol bordowi starali się kontrolować przebieg meczu uważnie grając w obronie i wyprowadzając mądre i szybkie kontry. W pierwszej połowie nie udało się im jednak zdobyć więcej bramek. Sytuacja zmieniła się w drugiej połowie. Po dośrodkowaniu z boku piłkę klatką piersiową do bramki skierował ponownie Michał Franczak i gospodarze prowadzili już 2:0. Gra obu drużyn była bardzo twarda i nie brakowało walki o każdą piłkę. Lepiej w takiej sytuacji radzili sobie gospodarze. Dzięki temu dopisali oni do swojego konta kolejnego gola, którego strzelcem był Łukasz Strzępek. W końcówce meczu gościom udało się zdobyć honorową bramkę. Autorem tego trafienia był Marcin Zak. Tak więc spotkanie zakończyło się zwycięstwem Scanmed Multimedis 3:1.