Trzeci mecz pomiędzy drużynami Polplast i Lynka okazał się bardzo ciekawy i wyrównany… ale tylko w pierwszej połowie po której oglądaliśmy wynik 2:2. Po trzech minutach gry Gospodarze zdobyli bramkę z rzutu wolnego a konkretnie Rafał Braś, w 6 minucie wyrównał Adrian Pudlik. Chwilę później Marcin Kołodziejczyk wykorzystał zamieszanie w polu karnym i dał prowadzenie Gościom. Nim skończyła się pierwsza faza meczu Robert Kowalczyk wyrównał. W następnych 20minutach ekipa Polplast zaczęła zdobywać dominację nad spotkaniem, a dzięki duetowi Łukasz Nowak i Benedykt Fiłoł, którzy zdobyli po dwa trafienia - zwyciężyli zgarniając na swoje konto trzy punkty do tabeli IIIligi A. Drużynę Lynka stać było na jednego gola zdobytego przez Kamila Przepiórkę, niestety w końcowych minutach odpuścili przegrywając spotkanie.