W pierwszym spotkaniu po przerwie świątecznej RMF Maxxx pewnie pokonał ostatnią ekipę w tabeli Auchan Bonarka utrzymując tym samym świetną formę. Pierwsze trafienie oglądaliśmy po paru minutach od pierwszego gwizdka. Tomasz Rzadkowski rozpoczął akcję prawą stroną i idealnie podał do Michała Szczepańskiego, który znajdował się tuż przed polem karnym, wywalczył on sobie miejsce i umieścił piłkę w siatce idealnym strzałem na konto Radiowców. Po chwili Oskar Brandys miał wyśmienitą sytuację na wyrównanie, ale świetnie zachował się Maciej Urbanek. Za to w  dziewiątej minucie Michał Spasiuk pewnie wyszedł ze swojej pozycji w obronie i uderzeniem sprzed pola karnego powiększył prowadzenie. Kolejne trzecie oczko zapisał znów Szczepański podcinając piłkę nad bramkarzem tuż po indywidualnej akcji Jarosława Pioterczaka, który w ostatniej chwili podał do wbiegającego kolegi. Nim sędzia odgwizdał pierwszą część spotkania jeszcze jedną bramkę precyzyjnym strzałem dopisał Wojciech Wolan, jak na lidera strzelców przystało.  Zawodnicy w czerwonych strojach nie mieli pomysłu na pokonanie dobrze spisującego się Maćka Urbanka. Uczynili to dopiero w drugiej odsłonie wykorzystując chaos w grze Gości. Najpierw gola z bliskiej odległości mocnym strzałem zdobył Piotr Farbaniec, a tuż po chwili cieszył się z kolejnego (22` i 25`). Jego koledzy szybko przejęli piłkę i wyszli trójką zawodników z szybką kontrą. Emocje zwiększyły się po bramce na 3:4, którą na konto zapisał Oskar Brandys, po wielu próbach strzału. Wyrównanie było na wyciągnięcie ręki, ale gracze RMF Maxxx nie pozwolili na kolejne straty. Szybko uszeregowali szyki w linii defensywnej jak i ofensywnej co przełożyło się na cztery trafienia do dorobku. Skutecznością popisali się: Wojciech Wolan dopisując jeszcze trzy oczka i Karol Kościółek - jedno. Przerwa świąteczna dobrze wypłynęła na grę obu zespołów, ale to Radiowcy okazali się zdecydowanie lepszą ekipą i pewnie zgarniają komplet punktów.