Hit III Ligi B zawiódł. Liderująca ekipa ggmedia.pl nie dała najmniejszych szans drugiej drużynie ligowej tabeli, ekipie Food Care. O ile pierwsze odsłona nie była tak jednostronnym widowiskiem, to druga połowa należała do ekipy ggmedia.pl. Drużyna ggmedia.pl dzięki temu zwycięstwu podtrzymuje swoją zwycięską passę, mając na koncie komplet punktów.

Lepiej spotkanie zaczęła drużyna gospodarzy, którzy wykreowali sobie więcej okazji, lecz brakowało skuteczności. Stara piłkarska maksyma o niewykorzystanych okazjach po raz kolejny okazała się być prawdziwą, dzięki czemu na przerwę drużyna ggmedia.pl schodziła z dwubramkowym prowadzeniem.
Już w pierwszych minutach drugiej odsłony, drużyna gości za sprawą Mateusza Kowala podwyższyła do stanu 3:0. Wraz z upływającym czasem rosło prowadzenie drużyny błękitnych. Licznik zatrzymał się na 6:0, wtedy właśnie honorową bramkę zdobył Dariusz Dębosz, który stanął na linii strzału i dołożył nogę zmieniając tor lotu piłki. Goście odpowiedzieli już po chwili. Strzałem z dystansu popisał się Robert Sularz. Nie był to koniec strzelania. Bramki Greniewicza i Szatana ustaliły wynik spotkania.