W meczu numer trzy Rolls-Royce vs. IBM BTO, ta druga ekipa notująca ostatnio zniżkę formy wykorzystała znakomicie swoją okazję do zdobycia kompletu punktów z najniżej uplasowanym zespołem, a ich kluczem do zwycięstwa była konsekwencja. Pierwsza połowa zakończyła się przy stanie 1:2. Wynik dla gości w 12 minucie otworzył Wojciech Wąsik świetnie zgrywając się z Piotrem Samelem, który popisywał się umiejętnościami po lewej stronie boiska. Nie czekaliśmy długo na powiększenie prowadzenia, a bliźniacza akcja przyniosła kolejne trafienie autorstwa Gianluca Biscu. Kontaktowego gola w końcówce pierwszej części zapisał na konto Maciej Roga wykorzystując długie podanie. W drugiej odsłonie z kolejnych bramek cieszyli się gracze IBM BTO i to oni dominowali w spotkaniu. Trzecie oczko strzałem z główki zapisał niepilnowany Wąsik, a w ślad za nim poszli Nick Bogaerts oraz Piotr Samel. W rezultacie IBM BTO zdobywa komplet punktów po lekkim i przyjemnym dla nich meczu.