W pierwszym meczu na boisko Biznes Ligi wybiegły zespoły KPR i IBM BTO. Oboje sąsiadują ze sobą w tabeli III ligi A zatem pierwsza połowa była bardzo wyrównana i ciężko było mówić o faworycie spotkania. Już w czwartej i w piątej minucie Gospodarze stworzyli groźne akcje po bramką rywala. Jednak to Wojciech Wąsik z IBM BTO otworzył wynik spotkania (13`) strzałem z główki dostając podanie prosto z linii autowej. Nie minęła minuta, a szybko odpowiedzieli gracze KPR. Trafienie Grzegorza Marczyka dało wyrównanie. Druga odsłona w końcu przyniosła rozstrzygnięcie. Na początku co jakiś czas pojawiły się strzały z obu stron, ale były one nie groźne. W końcu (27 min) Gianluca Biscu zapoczątkował akcję ładną i składną akcję. Włączył do gry Dawida Macha i po chwili mijając obrońców jak tyczki cieszył się ze zdobytej bramki. Zawodnicy KPR narzucili szybkie tempo gry, ale brakowało im szczęścia przy wykończeniu. W ostatniej akcji Dawid Mach dobił rywala i zamknął wynik przy stanie 3:1. Wskutek tego IBM BTO zgrania komplet ważnych trzech punktów do ligowej tabeli.