W przedostatnim spotkaniu Lumesse vs Rolls-Royce zdecydowanie lepsi okazali się Gospodarze wygrywając pewnie różnicą aż pięciu bramek. Obie ekipy nie zdobyły w tym sezonie jeszcze punktów dlatego ciężko było wyłonić faworyta. Szybko jednak Lumesse zdobyło dominację. Pierwsza połowa przyniosła dwa oczka. Najpierw Paweł Mucha skorzystał z tego że jego drużyna utrzymała się po stronie przeciwnika i wykorzystując błąd bramkarza, otworzył wynik w 10 minucie. Po krótkim czasie prowadzenie powiększył Wojciech Argasiński. W drugiej odsłonie Gospodarze tworzyli groźne akcje od samego początku co przełożyło się na jeszcze trzy trafienia. David Martins był autorem dwóch -  wykorzystując najpierw rzut  różny oraz karny którego sędzia podyktował w 11 minucie. Wynik zamknął Tomasz Bonior przy stanie 5:0. Lumesse wykorzystało wszystkie słabe punkty ekipy Rolls-Royce co w rezultacie dało pierwsze punkty do ligowej tabeli.