W pierwszym spotkaniu na boisku rywalizowały dwie ekipy Atal i IBM BTO. Mecz miał wyrównany przebieg. Już trzeciej minucie oglądaliśmy pierwszego gola dla Gospodarzy zdobytego przez Daniela Palasza. Po paru groźnych atakach Istvan Szeles zdecydował się na strzał sprzed pola karnego i wpisał na swoje konto bramkę wyrównującą. Drużyny stwarzały dość sporo sytuacji podbramkowych  lecz brakowało wykończenia. Jednak to na 4 minuty przed końcem pierwszej połowy Filipe Baptista Ferreira z IBM zdobył trafnie, uderzając tak, że piłka zakozłowała przed bramkarzem i wpadła do siatki. W drugiej odsłonie coraz bardziej zauważaliśmy jak podobne w sposobie gry są obydwa zespoły. W 24` „Czerwoni” wyrównali a autorem kolejnego oczka był Rafał Mamro. Wykorzystał on sytuacje w której bramkarz wyszedł z bramki. Zespół ATAL poszedł za ciosem i po niedługim okresie czasu prowadził po strzale Daniela Palasza. IBM długo zwlekał ze strzeleniem bramki na remis. Dopiero uderzenie Filipe Baptista Ferreira dało w rezultacie zamknięcie wyniku przy stanie 3:3 i sprawiedliwy podział punktów.