Najciekawsze, ale zarazem ostatnie spotkanie YesSport vs Krak-Akcesoria oglądaliśmy tego wieczoru. Meczy był bardzo wyrównany dlatego że, ciężko było sforsować defensywę jednych jak i drugich. Na pochwałę zasługują również obaj bramkarze, który bronili nienagannie. W pierwszej połowie oglądaliśmy wiele groźnych ataków, lecz tylko jedną bramkę dla ekipy Krak-Akcesoria dopiero w 12min, a jej autorem był Tomasz Świder. W drugiej odsłonie zespół Niebieskich od początku ruszył do odrabiania straty. Udało się to dopiero w 26min po akcji budowanej od samej obrony. Autorem bramki był Marek Gajewski, który strzelał z dość bliskiej odległości. Przy kolejnej bramce dużą rolę odegrał Tomasz Świder, który wypracował idealne miejsce, żeby asystować wbiegającemu w pole karne Tomaszowi Wojtasikowi. Wszystko to działo się na 3minuty przed końcem spotkania. Determinacja i zachowanie zimnej krwi pozwoliło ekipie YesSport na remis w jednej z ostatnich akcji. Idealne długie podanie z rzutu wolnego Krystiana Łupieniaka do stojącego blisko bramkarza Jakuba Adamskiego przyczyniło się do bramki na 2:2. W całym meczu nie wyklarowała się drużyna która miałaby zdominować spotkanie dlatego podział punktów jest tutaj najsprawiedliwszy.