Mecze: 3284

Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Kolejny z ciekawych pojedynków IX kolejki na obiekcie Wandy. Gdy po 10. minutach zespół Capgemini prowadził 2:0 po golach Mateusza Skotniczego i Macieja Dąbrosia wydawało się, że druga drużyna w tabeli ma wszystko pod kontrolą, ale Colorex nie poddał się. Jeszcze przed przerwą gracze w pomarańczowych strojach złapali kontakt z rywalem, dzięki bramce Michała Sobola. W drugiej połowie przytomnością umysłu wykazał się Tomasz Kras i mieliśmy remis. W 30' minucie do siatki rywali trafia Kamil Suder i prawdziwa sensacja wisi w powietrzy. W ostatnich minutach spotkania stan rywalizacji wyrównuje strzałem z półwoleja Paweł Andrzejewski i w ten sposób kończy się to emocjonujące spotkanie. Wynik zadowala Colorex, który urwał punkt faworytowi. Capgemini utrzymuje drugą lokatę w tabeli.