Drugie spotkanie - Energoprojekt vs. Food Care. Tutaj raczej nie oczekiwaliśmy niespodzianki. Doświadczeni goście nie mieli żadnych problemów z zespołem, który jak dotąd nie odniósł jeszcze zwycięstwa. W pierwszej odsłonie widać było swobodę i rozluźnienie w sposobie gry ekipy Food Care dlatego padły tylko trzy bramki na ich konto. Zaczął Tomasz Polowiec mocnym i płaskim uderzeniem, a w ślad za nim poszli Dariusz Dębosz oraz Damian Ostrowski. Trafienie kontaktowe wpadło na konto Michała Liszki. Zawodnicy schodzili na przerwę po pierwszych 20 minutach przy stanie 1:3. Worek z bramkami otworzył się w drugiej odsłonie wyjątkowo aktywni okazali się: Polowiec dopisując aż sześć oczek do swojego dorobku, Przemysław Kaliski oraz Damian Ostrowski – po jednym. Bez większych problemów Goście zgarniają komplet punktów na swoje konto i umacniają swoją pozycję w tabeli.