Bank BPH nie dał najmniejszych szans Kompanii Piwowarskiej i pewnie pokonał rywala 10:1. Już po kilku minutach było 0:3, a bardzo szybki hattrick zanotował Maciej Leśniewski. Goście zdecydowanie przeważali i nie pozwalali gospodarzom na zbliżenie się w okolice swojej bramki. Adam Grudzień przyglądał się poczynaniom swojego partnera z ataku i sam postanowił pokazać co potrafi. Najpierw trafił na 4:0, a po chwili pięknie przełożył piłkę na lewą nogę i mocnym strzałem podwyższył na 5:0. Jeszcze przed przerwą dwa razy do siatki trafił Radosław Woźniczka i sytuacja Kompanii Piwowarskiej było nie do pozazdroszczenia. W drugich 20 minutach gospodarze spisali się o niebo lepiej. To oni mieli inicjatywę i raz po raz nękali Pawła Kwaśnego, który spisywał się bez zarzutu. Goście nastawili się na szybkie kontry strzelili 3 kolejne gole. W roli głównej Adam Grudzień, który do 4 goli dołożył asystę i był jednym z architektów tego zwycięstwa. Gospodarzy stać było tylko na honorowe trafienie. Kwaśnego pokonał Gaweł Tyrpa i ostatecznie Bank BPH rozbił Kompanię Piwowarską 10:1.