Mecze: 3284

Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Wicelider musiał się naprawdę sporo napocić, aby pokonać ekipę z dołu tabeli – która nota bene prowadziła  w tym spotkaniu 2:0. Capgemini przez całe spotkanie goniło wynik, a KPR mądrze się broniło. Niestety dla nich do czasu. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Tomasz Skorupa, z dużą pomocą rywala. Szybko wyrównał Paweł Andrzejewski, ale to KPR na przerwę schodziło prowadząc. Płasko z dystansu uderzał Michał Skuciński. Golkiper Capgemini był bliski obrony, ale ostatecznie musiał wyciągać piłkę z sieci. Po przerwie mocnym uderzeniem z woleja popisał się Paweł Andrzejewski, ale świetnie między słupkami spisywał się Jakub Kapela. To właśnie dzięki pewnej postawie bramkarza, faworyt tak długo męczył się z KPR. Na 2:2 trafił Daniel Jakab, a kilkadziesiąt sekund później swego dopiął Paweł Andrzejewski, wykorzystując niezdecydowanie defensywy oponenta. Więcej bramek pomimo okazji jednych jak i drugich w tym meczu już nie padło.