Liderowi III Ligi A długo zajęło napoczęcie przedostatniej ekipy – Lumesse. Dopiero po dziesięciu minutach nieustannych ataków do siatki z główki trafił Alen Greganic, wykorzystując wzorowo rozegrany rzut z autu przez Tomasza Wojtasika. Bramka ta wprowadziła więcej spokoju w grę gospodarzy. W efekcie na 2:0 po podaniu Tomasza Dziadowca strzelił Maciej Wojtasik. Jeszcze przed zejściem na przerwę mocnym i celnym uderzeniem z dystansu popisał się aktywny Tomasz Wojtasik.  Na początku drugiej odsłony gola z najbliższej odległości zdobył Tomasz Dziadowiec. Gdy wydawało się, że Krak-Akcesoria spokojnie dowiozą to zwycięstwo do końca, przebudziła się ekipa Lumesse. Kontrę skutecznie wykończył Paweł Mucha, a chwilę później uprzedził wychodzącego z bramki golkipera i czubkiem buta zdobył swoją drugą bramkę – i to nie koniec. Pięknym uderzeniem z woleja popisał się Kazik Chłopek i zrobiło się 3:4. W samej końcówce Lumesse mogło jeszcze wyrwać punkt, ale Patryk Nowek nie trafił czysto w futbolówkę.