W drugim spotkaniu na murawę wbiegli Platinet i IBM BTO. Drużyny dzieliło siedem punktów na korzyść ekipy gości. Wypracowana przewaga potwierdzona została na boisku, choć mecz w pierwszej połowie był bardzo wyrównany. Świadczył o tym fakt, że ekipy zapisały na swoje konto tylko po jednej bramce. Przewaga IMB BTO wyklarowała się dopiero w drugiej odsłonie.

Wynik szybko otworzył Eduardo Rodriguez, który zachował się odpowiednio w polu karnym i z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce. Wyrównanie oglądaliśmy dopiero w 16 minucie dzięki trafieniu Michała Szylara, po błędzie bramkarza.                 W drugiej części szalę na swoją korzyść przechyliła ekipa Gości. Gwałtownie ruszyli oni na bramkę Adriana Bartosza i po chwili Wojciech Wąsik cieszył się z celnego uderzenia z główki, którą wywalczył w ostatniej chwili. Gracze IBM BTO groźnie atakowali, ale brakowało skuteczności. Wynik w końcu na 1:3 ustalił Rodriguez (24`) lobując golkipera. W miarę upływu czasu wydawać by się mogło, że taki wynik satysfakcjonuje Gości i tak w rezultacie zapisali oni na konto ważne trzy punkty.