Na zakończenie XII kolejki Colorex zagrał z Krak-Akcesoria. Mimo, iż gospodarze prezentują całkiem dobry poziom, ulegli oni świetnie spisującym się  gościom, którzy wywalczyli dwunasty już komplet punktów.

W pierwszej połowie zauważaliśmy powoli klarującą się przewagę Krak-Akcesoria. Wynik w 14 minucie otworzył Tomasz Dziadowiec, który ładnie przedarł się przez szyki obrony rozgrywając piłkę z Tomaszem Świderem. Po niedługim czasie ten drugi w łatwy sposób dostawiając nogę powiększył prowadzenie. Nim skończyła się pierwsza odsłona Tomasz Świder i Tomasz Wojtasik wykorzystali sprytnie błędy obrony. Dlatego zawodnicy schodzili na przerwę przy sanie 4:0. Tempo gry w drugiej odsłonie wyraźnie zwolniło. Sukcesywnie i konsekwentnie jednak Goście wpisywali kolejne oczka, a konkretnie Tomasz Wojtasik x2 oraz Adrian Dioniziak. Lekkie i łatwe zwycięstwo przechodzi na konto liderującej ekipy Krak-Akcesoria.