Wynik spotkania otwiera Tomasz Kras, ale radość Colorexu nie trwa długo bo szybko do wyrównania doprowadza Kazimierz Chłopek i mamy wynik 1:1. Następnie do głosu dochodzi Lumesse, ale Jarosław Marek nie jest w stanie wykorzystac sytuacji "sam na sam" z Tomaszem Kleszyńskim. Pomarańczowi odpowiadają dwoma strzałami Michała Sambóra, ale żaden nie przynosi zmiany wyniku i w ten sposób dobiega końca pierwsza odsłona meczu. Drugą połowę świetnie rozpoczynają gracze Colorexu. Na prowadzenie swój zespół wyprowadza Michał Sobol, który odwraca się z rywalem na plecach i posyła futbolówkę płaskim strzałem do siatki rywala. Kolejne minuty upływają pod znakiem prób stworzenia okazji pod bramką rywala przez Lumesse, ale to Colorex zdobywa kolejne dwa gole. Najpierw kontratak wykończył Kamil Rerak, a następnie świetnym strzałem z dystansu popisał się Michał Sobol ustalając wynik spotkania na 4:1.