Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia DHL-u. Łukasz Mirus zagrał wzdłuż pola karnego, a tam stał niepilnowany Adam Łuszcz, który dopełnił formalności. Wyrównał Tomasz Wolak, popisując się mocnym uderzeniem z rzutu wolnego. Chwilę później doskonałym podaniem obsłużył Mariusza Wyrobę, który z najbliższej odległości skierował piłkę do pustej bramki. DHL nie składał broni i szybko wyrównał. Roberta Augustyna pokonał Jakub Kielar. Jeszcze w pierwszej połowie gola na 3:2 dla Fitness Platinium zdobył Paweł Komisarek. Po zmianie stron strzelali już tylko goście. Bramka na 4:2 mogłaby śmiało być pokazywana młodym zawodnikom, jako materiał szkoleniowy. Długie zagranie, wycofanie z pierwszej piłki przez Mariusza Wyrobę i Artur Nazarowicz umieszcza piłkę w siatce. Ostatnie minuty to popis duetu Rafał Kozieł – Tomasz Wolak, którzy dobili gospodarzy. Ten pierwszy mógł zdobyć jeszcze jedną bramkę, ale jego techniczne uderzenie zza linii pola karnego wybronił Dariusz Chwajoł.