Pokaz siły przed Mediciną

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczy Art-Gum/Mastercompo. W 6 serii gier wyższość lidera uznać musiał iCar. Żółci robili co mogli, aby postawić opór utytułowanemu rywalowi, ale sił starczyłom im tylko na 20 minut. Co prawda goście prowadzili grę, stwarzali okazje, ale przed przerwą tylko raz udało im się pokonać bramkarza gospodarzy. Po zmianie stron goście wrzucili wyższy bieg i zdecydowanie "odjechali". Tuż po wznowieniu gry Marcin Kossak trafił na 2:0, a po chwili cudownym wolejem popisał się Dariusz Kuźma i marzenia gospodarzy o punktach w tym spotkaniu legły w gruzach. Ostatecznie lepsi pod każdym względem goście wygrali 5:0 i pokazali, że są w bardzo wysokiej dyspozycji. Za tydzień starcie z głównym wydaje się rywalem w walce o mistrzostwo - Mediciną.