Mecze: 7

Żółte kartki: 0

Czerwone kartki: 0

Na kłopoty Ziółko

Nie było wątpliwości, że przyjście Mateusza Ziółki z miejsca odmieni bezbarwną grę Auchan z poprzedniego sezonu. Błyskotliwy atakujący z miejsca stał się największą gwiazdą swojej nowej drużyny, co potwierdza w każdym kolejnym meczu. YesSport może żałować, że wracał do domu bez punktów. Z przebiegu spotkania nie zasłużył na porażkę, a długimi fragmentami kontrolował boiskowe wydarzenia. Kluczowe dla przebiegu spotkania były początkowe minuty drugiej połowy, w których Auchan ze stanu 1:2 wyszedł na prowadzenie 4:2. Goście się jednak nie poddawali i na minutę przed końcem doprowadzili do remisu, którego jednak nie byli w stanie utrzymać. Błysk geniuszu pokazał wspomniany wyżej Ziółko, który w ostatniej sekundzie przesądził o 3 punktach dla Auchan, grającego w nowych, czarnych strojach.