Popis bramkarzy

Z niebywałą furią iCar II rzucił się na rywala tuż po pierwszym gwizdku sędziego. Bramkarz gości – Krystian Cabaj zwijał się jak w ukropie broniąc kolejne „bomby" lecące w kierunku jego „świątyni". Dobrych kilka minut trwało zanim Niebiescy się otrząsnęli i przesunęli grę na połowę rywala. Okres lepszej gry udało im się wykorzystać i gospodarze byli zmuszeni odrabiać straty. Druga połowa dostarczyła widzom ogrom emocji. iCar z pasją dążył do wyrównania, a State Street kontrował i starał się podwyższyć prowadzenie. Kapitalne zawody rozgrywali jednak bramkarze obu ekip, którzy grali pierwszoplanowe role w swoich drużynach. Ostatecznie goście wygrali 3:1, decydujące ciosy zadając w samej końcówce.