ICAR – MASTERCOMPO

Niespodzianka na początek

Pierwszy mecz wieczoru i od razu niespodzianka miała miejsce w Kraksport Ekstraklasie. Szósty w tabeli iCar pokonał pewnie i wysoko wicelidera, jednak Mastercompo zagrało praktycznie bez zmian i bez swoich najważniejszych zawodników. ICar rozpoczął lepiej, od początku przejął inicjatywę stwarzając sobie dogodne sytuacje ale to zespół Mastercompo strzelił pierwszą bramkę. Wyraźnie podrażnieni taksówkarze szybko odpowiedzieli dwoma trafieniami przed przerwą. Po zmianie stron strzelali już tylko zawodnicy w żółtych koszulkach, wicelider próbując odrobić stratę z pierwszej połowy dochodził do sytuacji, z których jedna zakończyła się strzałem w poprzeczkę a w kolejnej świetnie bronił bramkarz przeciwników. ICar nie zamierzał skupiać się tylko na obronie, jeden z ataków zakończył się bramką ustalającą wynik spotkania na 4:1.