Bój o utrzymanie bez rozstrzygnięcia

Podstawowym celem Fideltroniku na to spotkanie było tego pojedynku nie przegrać... Hipotetyczne zwycięstwo MC Stone pozwalało na zrównanie się punktami z Czerwonymi, co zwiastowało by jeszcze większe emocje w ostatniej kolejce. Lepiej w to spotkanie weszli zawodnicy Fideltroniku. Już pierwsze minuty przyniosły otwierające trafienie. Wyrównanie nastąpiło po kilku minutach - bardzo dokładnym dośrodkowaniem na głowę Pawła Słoniny popisał się Piotr Chamerliński i mieliśmy 1-1. Biali poszli za ciosem i tuż przed przerwą zdobyli jeszcze jedną bramkę. Jednak ostatnie słowo w tym spotkaniu, już w drugiej połowie, należało do Adriana Kolana, który celnym uderzeniem zapewnił jakże ważny punkt swojej ekipie.