Mistrz wygrywa na zakończenie

W drugim dzisiejszym spotkaniu wyraźnie przewodzący tabeli Probud nie dał szans siódmemu zespołowi, który nie musiał się martwić o utrzymanie. Jak na mistrza przystało już w pierwszej akcji meczu po pięknym uderzeniu w same okienko padła bramka. Probud z minuty na minutę zwiększał prowadzenie, przewaga optyczna przełożyła się na prowadzenie 2:0 i po niedługim czasie najlepszy na boisku Armatys podwyższył prowadzenie do trzech bramek. Po przerwie obraz gry nie zmienił się ale również swoje trafienia odnotowali zawodnicy Biprotechu, dwie bramki jednak starczyły tylko na zmniejszenie rozmiarów porażki do dwóch bramek. Pewnym i w pełni zasłużonym zwycięstwem nad wymagającym przeciwnikiem pożegnał się świeżo upieczony mistrz II ligi C.